Náhradní díly CLAAS ORIGINAL

Výroba a dodávky na míru.

CLAAS Service & Parts Vám nabízí náhradní díly speciálně přizpůsobené Vašemu stroji, které jsou vyhotovené z kvalitních materiálů a přesně dle specifikací CLAAS. Aby vše běželo tak, jak má.

Náhradní díly CLAAS ORIGINAL

Výroba a dodávky na míru.

CLAAS Service & Parts Vám nabízí náhradní díly speciálně přizpůsobené Vašemu stroji, které jsou vyhotovené z kvalitních materiálů a přesně dle specifikací CLAAS. Aby vše běželo tak, jak má.

Náhradní díly CLAAS ORIGINAL - vše padne.

Díly nabízejí více než jen správné rozměry. Použité materiály a jejich zpracování jsou důležitými principy pro spolehlivé a dlouhodobé používání strojů. Díly jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů přesně podle specifikací CLAAS a s osvědčeným know-how CLAAS. Každá jednotlivá součást je optimálně sladěna s celkovým systémem Vašeho stroje.

Vyrobené na míru

Díly CLAAS ORIGINAL jsou precizně vyrobené, vysoce kvalitní sériové komponenty pro stroje CLAAS.

Spolehlivé

Díly CLAAS ORIGINAL mají delší životní cyklus a chrání stroj před selháním

Efektivní

Díly CLAAS ORIGINAL přesvědčí díky své velké hospodárnosti a kvalitě, což se vyplatí.


Testy na poli ukazují rozdíly.

ORIGINAL versus neoriginální

Proč byste se měli vždy spoléhat na originální díly CLAAS pro Váš stroj CLAAS?  Nejen proto, že každá jednotlivá součást je optimálně sladěna s celkovým systémem Vašeho stroje, ale také proto, že díly CLAAS ORIGINAL dlouhodobě šetří Vaše peníze. Prověřili jsme to pro Vás, protože realita může být testována pouze v praxi. Objevte rozdíly mezi díly ORIGINAL a neoriginálními díly.


Perfektní přizpůsobení.

Dvojprsty CLAAS ORIGINAL

Dvojprsty ORIGINAL jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, tvrzené litiny. Zaručují nejvyšší úroveň provozní bezpečnosti a zároveň po dlouhou dobu perfektně spolupracují s řezacím systémem CLAAS. Dvojprsty ORIGINAL se vyznačuje širokou škálou prvků kvality.


Kvalita do posledního póru.

Filtry CLAAS ORIGINAL

Filtry CLAAS ORIGINAL chrání motor před znečištěním, zajišťují dlouhou bezpečnost provozu a jsou optimálně přizpůsobeny výkonu strojů CLAAS. Jsou neustále vyvíjeny a drží krok se zvyšujícím se výkonem stroje. Už během vývoje jsou filtry testovány v reálných podmínkách provozu v terénu a jsou optimalizovány pro konkrétní stroj CLAAS.


Dobrá souhra.

Protiostří CLAAS ORIGINAL

Univerzální protiostří CLAAS ORIGINAL je díky speciálnímu nátěru obzvláště odolné a nabízí perfektní ochranu proti opotřebení. Perfektně fungující protiostří je základem pro úspěšnou sklizeň.


Bezešvé dokonalost.

Řetězy CLAAS ORIGINAL

U řetězů CLAAS ORIGINAL se můžete spolehnout na perfektní souhru. Kombinace vysoce kvalitních komponentů - to jsou záruky pro nejlepší kvalitu a spolehlivost, které nenechají být žádný požadavek. Nejmenší odchylky mohou mít vážné důsledky pro stroje. Řetězy CLAAS ORIGINAL mají řadu výhod.


Cílená optimalizace.

Kuličková ložiska CLAAS ORIGINAL

Kuličková a válcová ložiska splňují nejvyšší požadavky, které na ložiska máte. Mají extrémě dlouhou životnost. I v těžkých podmínkách. Ložiska jsou navržena tak, aby bez problémů odolávala vibracím, nárazům a špičkám zatížení souvisejícím s pohonem.


Špičková kvalita.

Nože CLAAS ORIGINAL

Tupé nože snižují kvalitu řezanky a zvyšují spotřebu paliva. Nože CLAAS ORIGINAL se dodávají pouze jako vysoce kvalitní žezací komponenty ORIGINAL velmi odolné proti opotřebení, které byly vyvinuty pro dlouhé řezné intervaly s nízkým opotřebením. Řezací komponenty jsou vyrobeny z legované speciální nástrojové oceli a jsou opatřeny vysoce odolnou povrchovou úpravou.


Pevné spojení.

Řemeny CLAAS ORIGINAL

Řemeny CLAAS ORIGINAL jsou perfektním spojením pro Váš stroj CLAAS. Obzvláště důležité je know-how o optimální kombinaci různých materiálů. Řemeny CLAAS ORIGINAL jsou vyrobeny z nejkvalitnějších gumových materiálů, provazů a tkanin. Konstrukce řemenů je individuálně přizpůsobena příslušnému pohonu CLAAS.


Stabilní a flešibilní.

Pružinové prsty CLAAS ORIGINAL

Pružné prsty CLAAS ORIGINAL zajišťují, že se plodina přepravuje šetrně a ve stejné výšce. Umožňují plynulý tok materiálu v lisech, samosběracích vozech, řezačkách, shrnovačích a obracečích. Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou jsou původní pružné prsty optimálně sladěny s celkovým systémem CLAAS.


Sedadla CLAAS ORIGINAL

Sedadla CLAAS ORIGINAL

Sedadla CLAAS ORIGINAL mají moderní design a jsou dokonale integrována do koncepce ovládání stroje CLAAS (MMI). A přirozeně splňují sedadla ORIGINAL všechny legislativní požadavky. Nabízejí také mnoho dalších výhod.